Гусятинський ясла-сад "Дзвіночок"

Гурткова робота

Гурток "Юні дослідники"

(Керівник Безкоровайна У.Б.)

Гурток "Юні дослідники"підводить дитину до цікавих відкриттів у світі природи.

У дошкільників формуються навички пошукової роботи, посилюється інтерес до явищ живої і неживої природи, активізується самостійна розумова діяльність, розвивається допитливість, уважність. мовлення, мислення, виховуються дружні взаємовідносини в колективі між однолітками.

Колективна робота гуртківців старшої групи №4 "Снігурі на гілках", вихователь Рога Л.М. І знову дітвора, під керівництвом Лілі Михайлівни вчилася передавати в аплікації образ снігура. Діти закріпили вміння брати участь у колективній роботі, знаходити місце своєму зображенню в загальній композиції. Маленькі серця загорілися бажанням дбайливого ставлення до пташок взимку, зрозуміли важливість бачити красу і цінувати багатство навколишнього світу.

13.02. 2018 року відбулося засідання гуртка "Паперові фантазії" з дітьми старшої групи № 4; вихователь Рога Л.М. Чергове проведення гурткової роботи зацікавило дітей виготовленням валентинок. Лілія Михайлівна ознайомила дітей з історією виникнення свята та з його традиціями, навчила створювати валентинки своїми руками, користуватись шаблонами; розвивала творчу увагу, креативність, акуратність в роботі; виховувала бажання дарувати подарунки близьким людям.

В усі часи люди розуміли значення знань іноземних мов. «Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина», - стверджує народна мудрість. Особливо актуальним є вивчення іноземних мов на сучасному етапі розвитку полікультурного суспільства. Знати іноземні мови корисно, цікаво, вигідно і престижно.

У нашому садку діє гурток з вивчення англійської  мови «Happy English» (керівник Тахновська І.А). Заняття проводяться у старшій групі №3 два рази на тиждень у післяобідній час тривалістю 20-25 хв.

Вихователь використовує різні форми та прийоми роботи, щоб зацікавити дошкільнят і мотивувати до вивчення іноземної мови. Діти розучують римівки та пісні, дивляться мультфільми англійською мовою, працюють з тематичними картинками та беруть участь у рухливих перервах і фонетичних розминках. Звичайно, провідним видом діяльності є гра.

На заняттях панує доброзичлива дружня атмосфера, що сприяє невимушеному спілкуванню дітей іноземною мовою.